VILON CITY

280 hektarų teritorijoje, apsuptoje vaizdingo kraštovaizdžio, ežerų, miškų bei parkų. Projektas kuriamas naudojant pažangiausius sprendimus, projektuotas Didžiosios Britanijos architektų.

Vilon city

Sukurta "VILON City" teritorijos plėtros koncepcija suprojektavo britų ir lietuvių architektai. "VILON City" planuose taip pat mokykla, darželis, sporto kompleksai (futbolas, tenisas, krepšinis ir kt.), uždaras sporto centras ir tt. Siekiama sukurti daugiau vertės projekto gyventojams, taip pat planuojama įrengti parką su gyvūnais, pastatyti parduotuves, komercinius centrus ir kt.

Projekto vizija ir tikslas sukurti pilnai funkcionuojantį projektą su visais miesto privalumais - svajonių miestą, kuriame galėsite gyventi, dirbti ir ilsėtis. "VILON CITY" kviečia įsikurti įspūdingoje aplinkoje ir 20 minučių atstumu nuo oro uosto ir Lietuvos sostinės Vilniaus centro.

VILON CITY dabar:
„Vilnius Grand Resort“ viešbutis su 3 restoranais ir baru
8000 kv. m. fitneso ir SPA centras
18-os duobučių golfo aikštynas su golfo elektromobilių infrastruktūra
Vandens pramogų parkas „WakeInn“ ir smėlio paplūdimys
Vaikų žaidimo aikštelė
Parduodami būstai
VILON CITY ateities vizija:
Pradinė mokykla ir darželis, vaikų žaidimų aikštelės
Biurai bei medicinos, pramogų ir daugiafunkcinis sporto centras
Atviras sporto centras: 2 futbolo aikštės, 6 teniso kortai ir 2 krepšinio aikštelės
Prekybos centras
Šeimos parkas su mini zoologijos sodu, dviračių takais
Apie VILON CITY koncepciją

Pojektas plėtojamas šalia Vilniaus esančioje nuostabaus grožio 280 hektarų teritorijoje, apsuptoje vaizdingo kraštovaizdžio, ežerų, miškų bei parkų. Projekto idėja gimė ypatingai gražioje Lietuvos vietoje adaptuoti patikrintus vakarietiškus sprendimus, kurie susilaukė sėkmės JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir kt.

Pastatyta ir plėtojama infrastruktūra

Teritorija apsupta natūralių miškų ir išpuoselėtos gamtos. Laisvalaikį kiekvienas gali leisti pagal savo norus – bėgiojant, važinėjantis dviračiu ar iškylaujant gamtoje. Žiemą, čia daug puikių vietų slidinėjimui bei čiuožinėjimui ant ledo. Visa komfortiškam gyvenimui ir poilsio reikalinga infrastruktūra jau įkurta šalia namų: restoranai, baseinai, sporto zonos, SPA, golfo aikštynas ir daug kitos veiklos bei pramogų.

5 min.
Iki Vilniaus miesto
9 min.
iki mokyklos (Avižienių gimnazija)
10 min.
iki parduotuvės „IKI“
20 min.
iki Vilniaus Tarptautinio oro uosto
13 min.
iki prekybos centro „BIG“
10 min.
iki Avižienių vaikų lopšelio-darželio
19 min.
iki Konstitucijos pr.
20 min.
iki Katedros
Part of:
Sukurta "VILON City" teritorijos plėtros koncepcija suprojektavo britų ir lietuvių architektai. "VILON City" planuose taip pat mokykla, darželis, sporto kompleksai (futbolas, tenisas, krepšinis ir kt.), uždaras sporto centras ir tt.
Also visit: